-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lenovo ThinkVision S27-4e 27"FHD IPS 100Hz 300nits AG HDMI VGA Raven Black
Symbol:
64BEKAT1EU
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 198157472259 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Przednia osłona | Czarny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 17,3 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 16 kWh |
| Pobór mocy (max) | 19,8 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 611,9 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 443,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 611,9 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 366,5 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,17 cm |
| Waga (bez podstawy) | 3,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 44,4 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,1 kg |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Głębokość opakowania | 111 mm |
| Szerokość opakowania | 690 mm |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Rozmiar plamki | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Paleta barw | 99% |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Gęstość pikseli | 82 ppi |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 22° |
| Kensington Lock | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Nie |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2337731 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Gold |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość | 685mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 115mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
27"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus
