-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lenovo ThinkVision T24-40 23.8"FHD IPS AG 4ms 250nits 120Hz HDMI, DP, USB Eclipse Black
Symbol:
64A4MATXEU
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 198155418754 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Nazwa koloru | Raven black |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 12 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Pobór mocy (max) | 66 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 12 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Szerokość ramki (dół) | 1,05 cm |
| Wysokość (bez podstawy) | 314,8 mm |
| Szerokość ramki (bok) | 2 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 539,8 mm |
| Szerokość ramki (góra) | 2 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,1 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 45,3 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 190 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,8 mm |
| AMD FreeSync | Nie |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Wysokość opakowania | 422 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,3 kg |
| Szerokość opakowania | 734 mm |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Długość kabla DisplayPort | 1,8 m |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | DisplayPort |
| Przewody | USB typu A na USB typu B |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Ekran matowy | Tak |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 99% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Czas odpowiedzi (szybkość) | 4 ms |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Gęstość pikseli | 95 ppi |
| Paleta barw | 99% |
| Standard gamy kolorów | Rec. 709 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 3000000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Typ HD | Full HD |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozmiar plamki | 0,2745 x 0,2745 mm |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1500:1 |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Obracany | -45 - 45° |
| Regulowana wysokość (max) | 15,5 cm |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 23° |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Ilość portów USB typu C downstream | 1 |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wyjście na słuchawki | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 3 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 15 W |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2195670 |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 740mm |
Gwarancja:
36 miesięcy
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,8"
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia.
• Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania.
• Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.
Dane producenta
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road
999077 Island East, Hong Kong
Hong Kong
pcsupport.lenovo.com/contactus
