-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
LevelOne POW-4801 adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna Czarny
Symbol:
POW-4801
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867164884 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie | 110-240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Napięcie operacyjne | 48 V |
| Prąd wyjściowy | 1,35 A |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Przełącznik sieciowy |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Kompatybilność | IEC-4000 IEC-4001 IEC-4002 IEC-4301 IFP-0501 IFP-0502 IFP-0503 IFP-0504 IFS-0501 IFS-0502 IFS-0503 IFS-0504 |
| Kolor produktu | Czarny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 25000 h |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 194mm |
| Długość | 266mm |
| Wysokość | 112mm |
