-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lexmark C242XC0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol:
C242XC0
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 734646667494 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 3500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Ekstra (Super) Wysoka wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | MC2640adwe C2535dw C2425dw MC2425adw MC2535adwe |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 260 g |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 105mm |
