-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 25119 konwerter sieciowy 850 nm Multifunkcyjny Czarny
Symbol:
7751918
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888251198 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Napięcie operacyjne | 5 V |
| Waga produktu | 540 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pół-dupleks |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Maksymalny dystans transferu | 550 m |
| Długość fali | 850 nm |
| Obsługiwane średnice kabla światłowodowego | 62.5/125 µm |
| Obsługiwane średnice kabla światłowodowego | 50/125 |
| Struktura światłowódu jednomodowego | Multifunkcyjny |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 650 g |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze światłowodowe | SC |
| Liczba portów | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 310mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
