-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38260 rozgałęziacz telewizyjny HDMI 8x HDMI
Symbol:
2000633
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888382601 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| HDCP | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Pobór mocy | 100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Waga produktu | 5 kg |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 50% |
| Interfejs do odtwarzania wideo | 8x HDMI |
| Ilość portów wideo | 16 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 8 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 45mm |
| Wysokość | 445mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
