-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38328 przedłużacz AV Nadajnik i odbiornik AV Czarny
Symbol:
7527553
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383288 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny dystans transferu | 70 m |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Szerokość pasma | 18 Gbit/s |
| Rozszerzone dane identyfikacyjne wyświetlacza (EDID) | Tak |
| Zakres częstotliwości w podczerwieni (IR) | 20 - 60 kHz |
| Obsługa Consumer Electronics Control (CEC) | Tak |
| Prąd wejściowy | 2.5 A |
| Napięcie pracy | 12 V |
| Waga odbiornika | 140 g |
| Wymiary transmitera (SxGxW) | 320 x 100 x 36 mm |
| Wymiary odbiornika (S x G x W) | 61 x 88 x 18 mm |
| Waga transmitera | 950 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | RS-232 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Szerokość | 236mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 320mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
