-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38331 przedłużacz AV Nadajnik i transceiver AV Czarny
Symbol:
404664
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383318 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Zakres częstotliwości w podczerwieni (IR) | 20 - 60 kHz |
| Zestaw układów | AMICCOM A7129 |
| Materiały | Plastik |
| Maksymalny dystans transferu | 150 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Nadajnik i transceiver AV |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Napięcie pracy | 3,3 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Waga produktu | 13 g |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -50 - 125 °C |
| Wysokość opakowania | 255 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 236 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 75 g |
| Przewody | Podczerwień |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
