-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38361 konwerter plików audio Czarny
Symbol:
38361
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383615 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Materiał obudowy | Metal |
| Certyfikaty | CE, FCC, REACH |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Wysokość produktu | 28,3 mm |
| Waga produktu | 175 g |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Głębokość produktu | 104,4 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Ilość | 1 |
| Głębokość opakowania | 57 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Wysokość opakowania | 151 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| HDMI in | 1 |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB B |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 125mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
