-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38386 przełącznik KVM Czarny
Symbol:
100554386
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888383868 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Status |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Przycisk | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS & REACH |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Źródło zasilania | DC |
| Szerokość produktu | 176 mm |
| Głębokość produktu | 18 mm |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 311 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 48 Gbit/s |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Przepustowość wideo | 60 Hz |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 540 g |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Przewody | USB Type-A to Micro USB-B |
| Przewody | DC |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Złącza konsoli | USB A |
| Złącza konsoli | HDMI |
| Złącza konsoli | USB C |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Rodzaj portu wideo | HDMI |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Liczba portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Liczba komputerów | 4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
