-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 38513 kabel HDMI 30 m HDMI Typu A (Standard) Czarny
Symbol:
8271859
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888385138 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 1200 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Złącze 1 | Męska |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Materiał obudowy złącza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 30 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tłumienność nominalna | ≤10dB/km@850nm, ≤ 8dB/km@1300nm |
| Średnica przewodu | 4,4 mm |
| Wymiary złącza 1 (SxGxW) | 20,2 x 50,5 x 11 mm |
| Wymiary złącza 2 (SxGxW) | 20,2 x 50,5 x 11 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
