-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 40928 adapter kablowy 5 m DisplayPort HDMI Typu A (Standard) Czarny
Symbol:
7652338
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888409285 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Długość kabla | 5 m |
| Materiał przewodzący | Miedź cynowa |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 4096 x 2160 |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Izolacja kabla | Copper braid |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Rodzaj wtyczki | Złoto |
| Promień gięcia (min.) | 6 cm |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Materiał obudowy złącza | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Tłumienność nominalna | -12dB@825-2475MHz -20dB@ 2475-4125MHz -25dB@4125-5100MHz |
| Średnica przewodu | 5 mm |
| Wymiary złącza 2 (SxGxW) | 45,1 x 21,8 x 12,2 mm |
| Wymiary złącza 1 (SxGxW) | 36 x 20 x 7,5 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | California Proposition 65 |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
