-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lindy 42707 przedłużacz AV Nadajnik i odbiornik AV Czarny
Symbol:
2821440
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4002888427074 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | LC |
| Złączka 1 | LC |
| Materiały | Metal |
| Model | Nadajnik i odbiornik AV |
| Maksymalny dystans transferu | 200 m |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Certyfikaty | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Szerokość produktu | 32 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
Dane producenta
LINDY-Elektronik GmbH
Markircher Str. 20-24
68229 Mannheim
Germany
+49 621 470050
info@lindy.de
