-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka ADLER AD 8096w biała
Symbol:
AD 8096w
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905575907707 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Czynnik chłodzący | R600a |
| Materiały | Metal |
| Typ produktu | Lodówka |
| Rodzaj sterowania | Pokrętło |
| Ilość stopni regulacji | 6 |
| Regulowana nóżka | Tak |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Tryb klimatu | N-ST |
| Kolor produktu | Biały |
| Ręczny system odszraniania | Tak |
| Częstotliwość | 50 - 60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 80 kWh |
| Napięcie | 220-240 V |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Długość przewodu zasilającego | 1,7 m |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Wysokość produktu | 495 mm |
| Ilość półek | 1 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 45 l |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Szerokość | 485mm |
| Długość | 530mm |
| Wysokość | 475mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne.
• Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące.
Dane producenta
Adler Sp. z o.o.
Ordona 2A
01-237 Warszawa
Poland
888457196
ce@adler.com.pl
