-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka Side-By-Side LG GMG960EVJE Multi Door 179cm Essence Black Steel czarny mat Total NoFrost podajnik wody
Symbol:
GMG960EVJE
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8806084583109 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Wewnątrz |
| Wpuszczany uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Essence Black Steel |
| Materiał półek | Szkło |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Ilość drzwi | 4 |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Rodzaj produktu | Drzwi wielofunkcyjne |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Regulowane półki | Tak |
| Urządzenie rozmrażające | R600A |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Roczne zużycie energii | 359 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Głębokość produktu | 729 mm |
| Szerokość produktu | 914 mm |
| Waga produktu | 143 kg |
| Wysokość produktu | 1792 mm |
| Dozownik lodu | Tak |
| System chłodzenia | Dynamiczne (wspomagane wentylatorem) |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Dozownik wody | Tak |
| Tryb klimatu | T |
| Maszyna do lodu | Nie |
| Minimalna temperatura pracy | 16 °C |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Funkcja urlopu | Nie |
| Technologia przetworników | Tak |
| Rozgniatacz do lodu | Tak |
| Pojemność netto | 638 l |
| Rodzaj dopływu wody | Zbiornik wodny |
| Głębokość opakowania | 770 mm |
| Szerokość opakowania | 972 mm |
| Wysokość opakowania | 1881 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 153 kg |
| Pojemność zamrażarki netto | 274 l |
| Liczba półek w zamrażarce | 6 |
| Pozycja zamrażarki | W części dolnej |
| Pojemność zamrażarki brutto | 11 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 2 h |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Liczba sprężarek w zamrażarce | 1 |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Liczba drzwi w zamrażarce | 2 |
| Obsługuje aplikcje sterujące | LG ThinQ |
| Wi-Fi | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki | Tak |
| Liczba pojemników na warzywa | 2 |
| Pojemność lodówki netto | 364 l |
| Typ lamp | LED |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| System Multi-Airflow (lodówka) | Tak |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Liczba sprężarek w lodówce | 1 |
| Liczba półek w lodówce | 5 |
| Funkcja Super Cool | Nie |
| Komora antybakteryjna | Tak |
| Powłoka antybakteryjna | Tak |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Dwustronne drzwi | Nie |
| Technologie LG (przechowywanie żywności) | Smart Diagnosis |
| Technologie LG (przechowywanie żywności) | InstaView™ ThinQ™ |
| Technologie LG (przechowywanie żywności) | LINEARCooling™ |
| Technologie LG (przechowywanie żywności) | Multi-Air Flow |
| Technologie LG (przechowywanie żywności) | Total No Frost |
| Technologie LG (przechowywanie żywności) | DoorCooling+™ |
| Technologie LG (przechowywanie żywności) | UVNano™ |
| Komora Fresh zone | Nie |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1621237 |
| Szerokość | 965mm |
| Długość | 770mm |
| Wysokość | 1870mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikaj przechowywania w pobliżu źródeł ciepła i ognia.
• Produkt nieodpowiedni do używania na zewnątrz lub wystawiania na ekstremalne warunki atmosferyczne.
• Nie wolno otwierać ani próbować naprawiać podzespołów zawierających substancje chłodzące.
Dane producenta
LG Electronics Inc.
Yeoui-daero, Yeongdeungpo-gu 128
07336 Seoul
South Korea
gpsr@lge.com
