-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Lodówka turystyczna Anker EverFrost 33L Prąd elektryczny Czarny
Symbol:
A17A03M2
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0194644126353 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Zakres temperatury chłodzenia | -20 - 20 °C |
| Pojemność | 33 l |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Kolor kółek | Czarny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Stopki | Tak |
| Koła | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Moc maksymalna panelu słonecznego | 100 W |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Moc | 100 W |
| Pojemność baterii | 299 Wh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 5,8 godz |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Waga produktu | 22,2 kg |
| Wysokość produktu | 487 mm |
| Szerokość produktu | 742 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 810mm |
