Monitor ASRock 34" Curved Phantom Gaming Monitor PG34QRT3A VA WQHD 180Hz 2xHDMI 2xDP HUB WiFi głośniki 2x2W
Symbol: PG34QRT3A
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Zostaw telefon
Rodzina: Phantom Gaming
Przekątna ekranu: 34.00 cali
Typ matrycy: VA
Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Format obrazu: 21:9
Touch: Nie
Wielkość plamki: 0.231 mm
Czas reakcji matrycy: 1.000 ms
Jasność matrycy: 500 cd/m2
Kontrast statyczny: 4000 :1
Rozdzielczość maksymalna: 3440 x 1440
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz): 180
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~100 | DP: 48~180
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~160 | DP: 30~275
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (8 bit + FRC)
Kąt widzenia pionowy (V): 178.00 stopni
Kąt widzenia poziomy (H): 178.00 stopni
Zakrzywiony ekran: Nie
Normy spełniane przez monitor: VESA DisplayHDR 400, AMD FreeSync Premium
Złącza zewn.: HDMI x 2, DisplayPort x 2, USB Type-A x4, USB Type-B, Wyjscie słuchawkowe
Obsługa FreeSync: Tak
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]: Tak
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]: -5° / +23°
Obrót wokół własnej osi [Swivel]: -20° / +20°
Regulacja wysokości: Tak - 120mm
Wbudowane głośniki: 2 x 2W
Montaż VESA: 100 x 100
Nasycenie kolorów: 123% (sRGB), 94% (DCI-P3)
Pobór energii (podczas pracy): 100.00 W
Pobór energii (tryb czuwania): 0.50 W
Wbudowany zasilacz: Tak
Kolor obudowy: Czarny (Black)
Wyposażenie dodatkowe: Kable (DisplayPort, HDMI, USB 3.0 A na B, USB 2.0 A na C, zasilający), Skrócona Instrukcja Obsługi, Przewody Anteny Wi-Fi Set,, Rękaw na Przewody Phantom Gaming
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 809 x 582 x 332
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 809 x 366 x 120
Waga z podstawą (kg): 9.56
Waga bez podstawy (kg): 6.47
Zawiera baterię / akumulator: Nie
Informacje dodatkowe: Redukcja niebieskiego światła, Zintegrowana antena (Kompatybilna z Wi-Fi 4/5/6/6E/7), Czas reakcji: 1ms (MPRT), Odświeżanie ekranu: maks. 180 Hz, Krzywizna ekranu: 1500R, PG Mini-OLED, POLYCHROME RGB, HDMI 2.0, DP 1.4
Wbudowane głośniki:
2 x 2W
Przekątna ekranu:
34.00 cali
Typ matrycy:
VA
Kolor obudowy:
Czarny (Black)
Ilość wyświetlanych kolorów:
1,07 B (8 bit + FRC)
Wielkość plamki:
0.231 mm
Kontrast statyczny:
Format obrazu:
21:9
Regulacja wysokości:
Tak - 120mm
Rozdzielczość maksymalna:
3440 x 1440
Waga bez podstawy (kg):
6.47
Wyposażenie dodatkowe:
Kable (DisplayPort, HDMI, USB 3.0 A na B, USB 2.0 A na C, zasilający), Rękaw na Przewody Phantom Gaming, Skrócona Instrukcja Obsługi, Przewody Anteny Wi-Fi Set,
Regulacja kąta nachylenia [Tilt]:
-5° / +23°
Montaż VESA:
100 x 100
Pobór energii (podczas pracy):
100.00 W
Wbudowany zasilacz:
Tak
Kąt widzenia poziomy (H):
178.00 stopni
Kąt widzenia pionowy (V):
178.00 stopni
Rodzina:
Phantom Gaming
Jasność matrycy:
500 cd/m2
Touch:
Nie
Powłoka ekranu:
Antyodblaskowa (Anti-Glare)
Obrót wokół własnej osi [Swivel]:
-20° / +20°
Czas reakcji matrycy:
1.000 ms
Zakrzywiony ekran:
Nie
Złącza zewn.:
DisplayPort x 2, HDMI x 2, USB Type-A x4, USB Type-B, Wyjscie słuchawkowe
Obsługa FreeSync:
Tak
Waga z podstawą (kg):
9.56
Nasycenie kolorów:
123% (sRGB), 94% (DCI-P3)
Normy spełniane przez monitor:
AMD FreeSync Premium, VESA DisplayHDR 400
Pobór energii (tryb czuwania):
0.50 W
Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm):
809 x 582 x 332
Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm):
809 x 366 x 120
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz):
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz):
HDMI: 48~100 | DP: 48~180
Częstotliwość odchylania poziomego (KHz):
HDMI: 30 ~ 160 | DP: 30 ~ 275
Zawiera baterię / akumulator:
Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]:
Dane producenta
ASRock Incorporation
2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd.