Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16D-32GISB (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)
Symbol: F4-3000C16D-32GISB
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.2 V
Opóźnienie CAS 18
Korekcja ECC Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Profil SPD Tak
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Typ pamięci RAM DDR4
Pamięć RAM 32 GB
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3000 MHz
Napięcie SPD 1.2 V
Prędkość SPD 2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2,0
Wysokość produktu 31,2 mm
Szerokość 160mm
Długość 5mm
Wysokość 142mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.