Pamięć G.SKILL Aegis F4-3000C16S-16GISB (DDR4 DIMM; 1 x 16 GB; 3000 MHz; CL16)
Symbol: F4-3000C16S-16GISB
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Profil SPD Tak
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie SPD 1.2 V
Pamięć RAM 16 GB
Prędkość SPD 2133 MHz
Obsługa kanałów pamięci Pojedyńczy
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Prędkość zegara pamięci 3000 MHz
Opóźnienie CAS 18
Korekcja ECC Nie
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 1 x 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2,0
Wysokość produktu 31,2 mm
Szerokość 170mm
Długość 10mm
Wysokość 70mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.