Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-16GTZR
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Napięcie pamięci 1.35 V
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Korekcja ECC Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Typ pamięci RAM DDR4
Kolor produktu Czarny
Opóźnienie CAS 16
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 16 GB
Wysokość produktu 44 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 136mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.