Philips 27B2G5200/00 | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1
Symbol: 27B2G5200/00
Zostaw telefon
Technical details:
Producer - Philips
Package features / Embeeded battery:
No
Package features / Gross depth (mm):
670.00 mm
Package features / Gross height (mm):
510.00 mm
Package features / Gross width (mm):
130.00 mm
Package features / Packing quantity:
1.00 szt.
Package features / Paper/Pasteboard:
1500.00 g
Package features / Plastic (No PET):
400.00 g
Package features / Tare weight (kg):
1.90 kg
Package features / Volume (m3):
0.04 m³
Package features / WEEE tax:
CL109:2:2017-04-01
Technical details / Gross weight:
5.40 kg
Technical details / Net weight:
3.50 kg
Technical details / Producer:
Philips
Technical details / Producer product name:
27B2G5200/00
Warranty:
36 miesiąc
Wyświetlacz / Typ ekranu:
IPS
Łączność / Ilość portów HDMI:
1
Łączność / Liczba DisplayPorts:
1
Ergonomia / Mocowanie zgodne ze standardem VESA:
100 x 100 mm
Ergonomia / Obrotowe:
Yes
Ergonomia / Oś obrotu:
Yes
Ergonomia / Regulacja pochylenia:
Ergonomia / Standard VESA:
Ergonomia / Zakres regulacji wysokości:
Multimedia / Wbudowane głośniki:
Multimedia / Wbudowany tuner tv:
No
Sieć komputerowa / Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):
Technical details / USB-C:
Technical details / Zasilanie USB-C:
N/A
Wyświetlacz / Czas odpowiedzi (typowy):
4 ms
Wyświetlacz / Długość przekątnej ekranu (cale):
27 "
Wyświetlacz / Format obrazu:
16:9
Wyświetlacz / Jasność:
300 cd/m²
Wyświetlacz / Kąt widzenia (pionowy):
178 °
Wyświetlacz / Kąt widzenia (poziomy):
178 °
Wyświetlacz / Maksymalna częstotliwość odświeżania:
100 Hz