Philips E Line 241E1SC/00 LED display 59,9 cm (23.6") 1920 x 1080 px Full HD Czarny
Symbol: 241E1SC/00
519.00
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Pozycjonowanie na rynku Dom
Odłączana podstawa Tak
Kolor nóżek Czarny
Przednia osłona Czarny
Tryb wyłączenia 0,3 W
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Typ zasilacza Zewnętrzny
Pobór mocy 27,9 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 20 kWh
Klasa efektywności energetycznej (SDR) E
Głębokość urządzenia (z podstawą) 202 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 536 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 413 mm
Głębokość (bez podstawy) 66 mm
Waga (z podstawą) 3,14 kg
Szerokość (bez podstawy) 536 mm
Waga (bez podstawy) 2,46 kg
Wysokość (bez podstawy) 322 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3658 m
Zakres wilgotności względnej 20 - 80%
Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 60 °C
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 12192 m
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
AMD FreeSync Tak
Synchronizacja komponentowego wideo Oddzielna synchronizacja
Synchronizacja komponentowego wideo Sync-on-green (SOG)
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Rodzaj opakowania Pudełko
Głębokość opakowania 154 mm
Waga wraz z opakowaniem 4,97 kg
Szerokość opakowania 595 mm
Wysokość opakowania 475 mm
Przewody Prąd przemienny
Przewody HDMI
Podręcznik użytkownika Tak
Podstawa dołączona Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 px
Przekątna ekranu 23,6"
Obsługiwane rozdzielczości grafiki 1920 x 1080 (HD 1080)
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Kształt ekranu Zakrzywiony
Czas odpowiedzi (typowy) 4 ms
Typ HD Full HD
Format obrazu 16:9
Natywna proporcja obrazu 16:9
Podświetlenie LED Tak
Standard gamy kolorów sRGB
Typ podświetlacza W-LED
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Ekran dotykowy Nie
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 76 Hz
Rozmiar obrazu (w poziomie) 52,1 cm
Rozmiar plamki 0,272 x 0,272 mm
Współczynnik kontrastu (typowy) 3000:1
Długość przekątnej ekranu (cm) 59,9 cm
Rozmiar obrazu (w pionie) 29,3 cm
Kolory wyświetlacza 16.7 miliona kolorów
Kąt widzenia w poziomie 178°
Technologia wyświetlacza LED
Zasięg skanowania (długość) 48 - 76 Hz
Zasięg skanowania w poziomie 30 - 85 kHz
Typ matrycy VA
DDC/CI Tak
Częstotliwość odświeżania poziomego 30 - 85 kHz
Pokrycie sRGB (typowe) 100,78%
Pokrycie NTSC (typowe) 83,87%
Ekran matowy Tak
Gęstość pikseli 93 ppi
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1500R
Twardość powierzchni 3H
Paleta barw 83,87%
Ekran sRGB Tak
Rozmiar panelu 23.6 inch/59.9 cm
Maksymalna częstotliwość odświeżania 75 Hz
Wskaźnik zamglenia 25%
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Kensington Lock Tak
Diody LED Stand-by
Diody LED Operacje
Standard VESA Tak
Regulacja wysokości Nie
Regulacja pochylenia Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
OSD Tak
Interfejs do montażu panelu 100 x 100 mm
Języki menu ekranowego Angielski
Języki menu ekranowego Portugalski
Języki menu ekranowego Chińska uproszczona
Języki menu ekranowego Włoski
Języki menu ekranowego Hiszpański
Języki menu ekranowego Japońska
Języki menu ekranowego koreańska
Języki menu ekranowego Węgierski
Języki menu ekranowego Szwedzki
Języki menu ekranowego Turecka
Języki menu ekranowego Fiński
Języki menu ekranowego Francuska
Języki menu ekranowego Polski
Języki menu ekranowego Grecki
Języki menu ekranowego Chińska tradycyjna
Języki menu ekranowego Rosyjski
Języki menu ekranowego Niemiecki
Języki menu ekranowego Czeski
Języki menu ekranowego Holenderski
Języki menu ekranowego Ukraińska
Liczba języków OSD 21
Obsługa funkcji Plug & Play Tak
Gniazdko wyjścia DC Tak
Wbudowany USB hub Nie
Ilość portów HDMI 1
Liczba portów VGA (D-Sub) 1
Port DVI Nie
Wejście audio Nie
Wyjście audio Tak
Wyjście na słuchawki Nie
HDMI Tak
Elementy sterujące monitora Power On/Off; Menu; Brightness; Input; SmartImage Game
Certyfikaty zgodności RoHS
Rodzaj wykończenia zewnętrznego Teksturowany
Wejście sygnału VGA (Analogue); HDMI (digital, HDCP)
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 50000 h
Wolne od Metali ciężkich Hg (rtęć)
Wolne od Metali ciężkich Pb (ołów)
Tryb niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Certyfikaty CB; CE Mark; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV/ISO9241-307; TUV-BAUART
Sygn. Wejściowy synchronizacji wideo Separate Sync; Sync on Green
Funkcje dotyczące obrazu SmartImage game
System operacyjny DDC/CI; Mac OS X; sRGB; Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 85285210
Materiał opakowania zdatny do odzysku 100%
Nie zawiera PVC/BFR
Nie zawiera Rtęci
Szerokość 593mm
Długość 155mm
Wysokość 470mm
Gwarancja:
24 miesięcy
System operacyjny:
DDC/CI; Mac OS X; sRGB; Windows 10 / 8.1 / 8 / 7
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
Przekątna ekranu:
23,6"