-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rękawice lateksowe Vileda Natural Latex M/L 100 szt
Symbol:
179654
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4023103124851 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rozmiar (S/M/L) | M/L |
| Rodzaj odzieży | Rękawiczki jednorazowe |
| Odporny na chemikalia | Tak |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Główny kolor produktu | Beżowy |
| Wodoodporny | Tak |
| Sproszkowany | Nie |
| Odporne na brud | Tak |
| Certyfikaty | CE, WEEE |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 722 g |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Materiały | Lateks |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 130mm |
