-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rękawice nitrylowe Vileda Safe Hands M/L 100 szt.
Symbol:
167824
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4023103227613 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Sproszkowany | Nie |
| Odporne na brud | Tak |
| Odpowiedni dla skóry wrażliwej | Tak |
| Odporny na chemikalia | Tak |
| Odporność na wilgoć | Tak |
| Główny kolor produktu | Fioletowy |
| Przetestowane dermatologicznie | Tak |
| Rodzaj odzieży | Rękawiczki jednorazowe |
| Wodoodporny | Tak |
| Rozmiar (S/M/L) | M/L |
| Certyfikaty | CE, WEEE |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 722 g |
| Nie zawiera | Lateks |
| Materiały | Nitryl |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 50mm |
