-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Remington EC8930 suszarka do włosów 1600 W Różowy
Symbol:
45907560100
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061174762 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość przewodu | 3 m |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
| Moc minimalna | 1350 W |
| Maksymalna moc wejściowa | 1600 W |
| Moc | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 554 g |
| Szerokość produktu | 187 mm |
| Głębokość produktu | 187 mm |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Silnik | Cyfrowy |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Ilość prędkości | 4 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Tak |
| Szerokość | 248mm |
| Długość | 321mm |
| Wysokość | 118mm |
Dane producenta
Spectrum Brands
Fir Street, Failsworth
M350HS Manchester
United Kingdom
colin.williamson@eu.spectrumbrands.com
