-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Remington HC4250 maszynka do włosów Czarny, Szary 9 Lit
Symbol:
335090
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4008496867288 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 40 min |
| Zasilanie sieciowe | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Czas szybkiego ładowania | 10 min |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Ilość dostępnych nasadek | 9 |
| Ilość prędkości | 1 |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Liczba ustawień | 9 |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Etui podróżne | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Szerokość | 217mm |
| Długość | 173mm |
| Wysokość | 107mm |
Dane producenta
Spectrum Brands
Fir Street, Failsworth
M350HS Manchester
United Kingdom
colin.williamson@eu.spectrumbrands.com
