-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Remington S9300 Prostownica Ciepły Czarny, Niebieski 54 W 3 m
Symbol:
S9300
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061105520 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 54 W |
| Głębokość talerza | 11 cm |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Czas rozgrzewania | 15 s |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 9 |
| Suszenie włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Model | Prostownica |
| Temperatura (maks) | 290 °C |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Przeznaczenie | Włosy suche |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pokrowiec | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor kabla | Czarny |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 367mm |
| Wysokość | 100mm |
Dane producenta
Spectrum Brands
Fir Street, Failsworth
M350HS Manchester
United Kingdom
colin.williamson@eu.spectrumbrands.com
