-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Plecak na laptop 17,3" Rivacase Tegel 8465 Czarny
Symbol:
RC8465_BK
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4260709011509 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Typ plecaka | Plecak turystyczny |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Miejsce na laptopa | Tak |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Kieszeń/kieszenie na zamek błyskawiczny | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Pasek na ramię | Tak |
| Wysokość produktu | 460 mm |
| Wymiary komory na notebooka | 290 x 40 x 430 mm |
| Waga produktu | 900 g |
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Ilość | 1 |
| Szczegóły dotyczące materiału | ECO-FRIENDLY RPET polyester |
| Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu | Tak |
| Materiały | Poliester |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Globalny Standard Recyklingu (GRS) |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 480mm |
| Długość | 370mm |
| Wysokość | 100mm |
