-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Roborock F25 ACE Combo Mop elektryczny Bateria Suchy Czarny, Biały 4 Ah
Symbol:
41699440
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6974653812478 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 100 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 740 l |
| Typ produktu | Mop elektryczny |
| Czas pracy | 60 min |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Moc ssania | 20000 Pa |
| Napięcie baterii | 21,6 V |
| Wysokość produktu | 1157 mm |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Szerokość produktu | 352 mm |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Wysokość opakowania | 303 mm |
| Szerokość opakowania | 833,1 mm |
| Głębokość opakowania | 344,2 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Uchwyt pętla |
| Diody LED | Status |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
| Szerokość | 834mm |
| Długość | 362mm |
| Wysokość | 344mm |
