-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Roborock Qrevo Curv 2 ProX Biały
Symbol:
HO01-01P
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936905904362 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc ssania | 25000 Pa |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba kół | 3 szt. |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Wysokość produktu | 79,8 mm |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Technologia rozplątywania włosów | Tak |
| Głębokość opakowania | 578 mm |
| Szerokość opakowania | 531 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,7 kg |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szerokość | 605mm |
| Długość | 605mm |
| Wysokość | 605mm |
