-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Roborock Qrevo CurvX 0,258 l Biały
Symbol:
20957597000
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936905902788 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Moc ssania | 22000 Pa |
| Kolor produktu | Biały |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Combi |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Czas pracy baterii | 400 m² |
| Czas pracy | 220 min |
| Pobór mocy | 60 W |
| Masa stacji bazowej | 10 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 450 x 450 x 450 mm |
| Szerokość produktu | 352 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 79,8 mm |
| Waga produktu | 4,42 kg |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,258 l |
| Rozpoznawanie krawędzi | Tak |
| Pojemność na kurz (baza) | 2,5 l |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Poziom hałasu | 62 dB |
| Typ nawigacji | Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Mycie na mokro | Tak |
| Ilość szczotek | 2 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,068 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,2 kg |
| Głębokość opakowania | 558 mm |
| Szerokość opakowania | 501 mm |
| Wysokość opakowania | 508 mm |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Szerokość | 500mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 500mm |
