-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot do mycia okien Ecovacs Winbot W3 Omni
Symbol:
WINBOT W3 OMNI
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6970135038725 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe informacje | Inteligentne planowanie tras |
| Tryby czyszczące | Szybki, głęboki, punktowy, krawędzie, intensywny, strefowy |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Wykrywanie krawędzi | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Pojemność pojemnika na wodę | 0,08 l |
| Zasada działania | Ssanie |
| Pojemność baterii | 4500 mAh |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Moc ssania | 3300 Pa |
| Maksymalna moc ssania | 10000 Pa |
| Źródło zasilania | Akumulatorowe/sieciowe |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Minimalny rozmiar okna (SxW) | 30 x 40 cm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 |
| Zawartość opakowania | Płyn czyszczący x 1 |
| Zawartość opakowania | Uchwyt x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Waga stacji czyszczącej | 8 kg |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 266 x 344 x 430 mm |
| Szerokość | 398mm |
| Długość | 510mm |
| Wysokość | 418mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowuj produkt w suchym miejscu, z dala od dzieci.
• Nie pozostawiaj robota sprzątającego bez nadzoru podczas pracy.
• Trzymaj robota z dala od cieczy i wilgoci, aby uniknąć uszkodzenia urządzenia.
