-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot koszący FREELEXO Camplus 600 3413975 ENHELL
Symbol:
3413975
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006825678413 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Model | Robot koszący |
| Tryb ECO | Tak |
| Maksymalna wysokość cięcia | 6 cm |
| Czujnik uniesienia | Tak |
| Szerokość koszenia | 18 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalne nachylenie | 25% |
| Poziom mocy dźwięku | 57 dB |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 600 m² |
| System koszenia | Ostrza obrotowe |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Możliwość pracy wielostrefowej | Tak |
| Czujnik uderzenia | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 4 Ah |
| Waga produktu | 9,65 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szerokość | 710mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 330mm |
