-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot koszący samojezdnyFREELEXO 1200m LCD BT EINHELL
Symbol:
4326368
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4006825653441 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Model | Robot koszący |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Szerokość koszenia | 18 cm |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1200 m² |
| Maksymalna wysokość cięcia | 6 cm |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Maksymalne nachylenie | 35% |
| Ochrona przed kradzieżą | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowarka | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 5,2 Ah |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Walizka | Nie |
| Głębokość opakowania | 512 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,8 kg |
| Waga produktu | 14,3 kg |
| Szerokość opakowania | 723 mm |
| Wysokość opakowania | 318 mm |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 730mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie wyrzucać urządzenia oraz baterii do ogólnego śmietnika. Oddać do odpowiedniego punktu zbiórki elektrośmieci.
• Nie demontować ani nie przebijać baterii.
• Unikać kontaktu z substancjami chemicznymi zawartymi w bateriach.
