-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający Roborock Saros 10 R (Czarny)
Symbol:
Saros 10R
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6936905903174 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Moc ssania | 22000 Pa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Kształt | Okrągły |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Typ pojemnika na kurz (podstawa) | Worek na kurz |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pobór mocy | 66 W |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
| Czas pracy | 180 min |
| Pojemność baterii | 6400 mAh |
| Czas pracy baterii | 200 m² |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 79,8 mm |
| Wymiary stacji bazowej (SxGxW) | 381 x 475 x 488 mm |
| Masa stacji bazowej | 11,4 kg |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Posadzki | Dywan |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Wi-Fi | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,069 l |
| Typ szczotki | Szczotka wałkowa i szczotka boczna |
| Wykrywanie przeszkód | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Samopróżniający się pojemnik na kurz | Tak |
| Mycie na mokro | Tak |
| Programy do odkurzaczy | Dywan |
| Programy do odkurzaczy | Mop |
| Pojemność na kurz (odkurzacz) | 0,27 l |
| Typ nawigacji | D-ToF lidar, Laser Distance Sensor (LDS), LiDAR |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 356 mm |
| Głębokość opakowania | 458 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,5 kg |
| Wysokość opakowania | 431 mm |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Szerokość | 458mm |
| Długość | 431mm |
| Wysokość | 560mm |
