-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Robot sprzątający iRobot Roomba i3+ (i3544) (OUTLET)
Symbol:
i3544
Robot używany, widoczne niewielkie ślady użytkowania. Nieznaczne rysy oraz otarcia na obudowie. Robot sprawny z kompletem wyposażenia. Opakowanie zastępcze.
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5060629983301 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt | Okrągły |
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Google Home | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Zasilanie sieciowe |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Wymiary stacji bazowej | 310 x 390 x 485 mm |
| Średnica | 34 cm |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Waga stacji ładującej | 4,3 kg |
| Mycie na mokro | Nie |
| Posadzki | Parkiet |
| Posadzki | Dywan |
| Posadzki | Płytki |
| Posadzki | Drewno |
| Posadzki | Linoleum |
| Posadzki | Podłoga |
| Posadzki | Laminat |
| Pojemność na kurz (łącznie) | 0,4 l |
| Automatyczny powrót do stacji bazowej | Tak |
| Wykrywanie schodów | Tak |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 |
| Zawartość opakowania | Filtr x 1 |
| Zawartość opakowania | Przewód zasilający x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja ładująco-czyszcząca x 1 |
| Zawartość opakowania | Worek na kurz x 2 |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 520mm |
| Wysokość | 435mm |
