-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router ASUS EBM68 (1pak) - Biały
Symbol:
EBM68(1PK)
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4711081864608 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 1,7 GHz |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Zabezpieczenie firewall | Keyword filter, Network service filter, URL filter |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Serwer DHCP | Tak |
| Przekierowanie portów | Tak |
| Audycje SSID | Tak |
| BeamForming | Tak |
| Ilość anten | 6 |
| Diody LED | Zasilanie |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Przycisk reset | Tak |
| Typ produktu | Mesh router |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Szerokość produktu | 167 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 186 mm |
| Waga produktu | 808 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,11 kg |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 262 mm |
| Wysokość opakowania | 147 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Liczba urządzeń w zestawie | 1 szt. |
| Kabel Ethernet | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 4804 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPS |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Dostęp dla gości | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (trzecie pasmo) | 4804 Mbit/s |
| IGMP snooping | Tak |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 2402 Mbit/s |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Dynamiczny DNS (DDNS) | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Tri-band (2.4 GHz/5 GHz/5 GHz) |
| Stałe IP | Tak |
| Protokół Point-to-point over Ethernet (PPPoE) | Tak |
| Obsługuje VPN | VPN Client L2PT VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion Support Surfshark Support Nord VPN |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ethernet WAN | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 144mm |
| Wysokość | 258mm |
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu
