-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router Lancom 1930EF 1U ADSL2 VDSL 62146
Symbol:
481348
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4044144621468 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Liczba wentylatorów | 0 went. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Diody LED | Tak |
| Pobór mocy (bezczynny) | 9 W |
| Emisja ciepła | 78 BTU/h |
| Pobór mocy (max) | 23 W |
| Głębokość produktu | 253 mm |
| Szerokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Zapobieganie atakom ARP | Tak |
| Metoda autentyczności | PAP, CHAP, MS-CHAP, MS-CHAPv2 |
| Liczba VLANs | 4096 |
| Zabezpieczenie firewall | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 1024-bit RSA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 4096-bit RSA |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SHA-256 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 192-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 3DES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SHA-384 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 256-bit AES |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SHA-512 |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Syslog | Tak |
| Kształtowanie ruchu | Tak |
| Funkcje zarządzania | SLA-Monitor (ICM |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Panel sterowania | Nie |
| Głębokość opakowania | 448 mm |
| Wysokość opakowania | 130 mm |
| Szerokość opakowania | 410 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Serwer DHCP | Tak |
| Protokół wybierania drogi | OSPFv2 |
| Protokół wybierania drogi | LISP |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Klient DHCP | Tak |
| Protokoły Fibre Channel | Ethernet over GRE-Tunnel (EoGRE), L2TPv3, ARP-Lookup, LLDP, DHCP option 82, IPv6-Router-Advertisement-Snooping, DHCPv6-Snooping, LDRA (Lightweight DHCPv6 Relay Agent), Spanning Tree, Rapid Spanning Tree, ARP, Proxy ARP, BOOTP, DHCP, LACP |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 6 |
| Liczba portów SFP Combo | 1 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 85176200 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 410mm |
