-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router MikroTik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD, 802.11b/g/n, RouterOS L4, miniPCIe
Symbol:
1040328
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 2610000002683 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Płyta główna |
| Kompatybilność urządzenia | Router |
| Przycisk reset | Tak |
| Monitoring napięcia | Tak |
| Monitoring temperatury | Tak |
| Poziom licencji | 4 |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zakres napięcia | 8 - 30 V |
| Pobór mocy (max) | 13,5 W |
| Złącze zasilania | DC-in-jack |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 67 g |
| Szerokość produktu | 105 mm |
| Taktowanie procesora | 600 MHz |
| Model procesora | AR9342 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Ilość kart SIM | 1 |
| Typ karty SIM | MiniSIM |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 983,7 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Pojemność do przechowywania | 128 MB |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 1 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 270mm |
