-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router Mikrotik Chateau 5G R17 ax S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz/5 GHz)
Symbol:
S53UG+5HaxD2HaxD-TC&RG650E-EU
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4752224009852 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Typ produktu | Router stacjonarny/polowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Czarny |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Pobór mocy | 27 W |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Przewody | UTP |
| Przewody | Zasilanie |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 1200 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (drugie pasmo) | 1200 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (pierwsze pasmo) | 574 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| Generacja sieci mobilnej | 5G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Typ karty SIM | MicroSIM |
| Standard 5G | Sub6 NSA |
| Standard 5G | Sub6 SA |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 3700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 700 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 3500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 2300 |
| Obsługiwane pasma 5G | 700 |
| Obsługiwane pasma 5G | 3700 |
| Obsługiwane pasma 5G | 850 |
| Obsługiwane pasma 5G | 900 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2100 |
| Obsługiwane pasma 5G | 3500 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2500 |
| Obsługiwane pasma 5G | 2600 |
| Obsługiwane pasma 5G | 1500 MHz |
| Obsługiwane pasma 5G | 1800 |
| Obsługiwane pasma 5G | 800 |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 82mm |
| Wysokość | 245mm |
