-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Router TP-Link M7005
Symbol:
M7005
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 1210002605854 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny router |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Pojemność baterii | 2400 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 12 h |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 118 g |
| Wysokość produktu | 23,9 mm |
| Szerokość produktu | 114 mm |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA-PSK2 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSID |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3-SAE |
| Przycisk reset | Tak |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Niedostępny |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Czułość odbiorcy | 11b 11Mbps -89dBm 11g 54Mbps -75.5dBm 11n HT20 MCS7 -73.5dBm 11n HT40 MCS7 -70.5dBm 11ax HT20 MCS9 -68dBm 11ax HT40 MCS9 -64.5dBm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Windows Phone |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB Type-C |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN wskaźnik przesyłu danych (max) | 287 Mbit/s |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Klient DHCP | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTP, HTTPS, UDP |
| Port USB | Tak |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Moc nadawania | 20 dBmW |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Gniazdo karty SIM | Tak |
| Generacja sieci mobilnej | 4G |
| Typ karty SIM | NanoSIM |
| Standardy 3G | HSPA |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 3G | HSPA+ |
| Obsługiwane pasma 3G | 900 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 850 MHz |
| Obsługiwane pasma 3G | 2100 MHz |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Obsługiwane sieci 4G | 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 850 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2600 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2500 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2300 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 1800 MHz |
| Obsługiwane sieci 4G | 2100 MHz |
| Szerokość | 50mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 135mm |
