-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Rozdrabniacz 1000W RM3300 CONCEPT
Symbol:
RM3300
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8595631019399 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność miski | 2 l |
| Ilość prędkości | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wysokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 176 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Ubijacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał wykonania miski | Szkło |
| Szerokość | 370mm |
| Długość | 215mm |
| Wysokość | 292mm |
