-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Russell Hobbs SatisFry Heißluftfritteuse Pojedyńczy 4,3 l Autonomiczny 1300 W Frytkownica na gorące powietrze Czarny
Symbol:
45113681
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5038061168112 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Temperatura (min) | 40 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Pojemność | 4,3 l |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Liczba programów | 9 |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Moc | 1300 W |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Szerokość | 404mm |
| Długość | 354mm |
| Wysokość | 358mm |
