-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SAVIO KABEL DISPLAYPORT 2.1 2M CL-210
Symbol:
CL-210
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907264119972 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 120mm |
Dane producenta
ELMAK sp. z o.o.
Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20B
35-301 Rzeszów
Poland
handlowy@savio.net.pl
