-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SAVIO KABEL DISPLAYPORT 2.1 3M CL-211
Symbol:
CL-211
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5907264119965 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Długość kabla | 3 m |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 120mm |
Dane producenta
ELMAK sp. z o.o.
Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20B
35-301 Rzeszów
Poland
handlowy@savio.net.pl
