-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
SAVIO KLAWIATURA MECHANICZNA BLACKOUT X2 OUTEMU BROWN HOT SWAP
Symbol:
BLACKOUT X2 BROWN
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5901986049463 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 292 x 102 x 39 mm |
| Waga klawiatury | 570 g |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | macOS |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 637 g |
| Szerokość opakowania | 335 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Języki na opakowaniu | Polski |
| Języki na opakowaniu | Węgierska |
| Języki na opakowaniu | Angielski |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Nie |
| Języki instrukcji obsługi | Włoski |
| Języki instrukcji obsługi | Polski |
| Języki instrukcji obsługi | Francuska |
| Języki instrukcji obsługi | Szwedzki |
| Języki instrukcji obsługi | Węgierska |
| Języki instrukcji obsługi | Bułgarski |
| Języki instrukcji obsługi | Rum |
| Języki instrukcji obsługi | Niemiecki |
| Języki instrukcji obsługi | Czeska |
| Języki instrukcji obsługi | Serbski |
| Języki instrukcji obsługi | Fiński |
| Języki instrukcji obsługi | Hiszpański |
| Języki instrukcji obsługi | Portugalski |
| Języki instrukcji obsługi | Angielski |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przełącznik włączania/wyłączania myszy | Nie |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Rodzaj przełącznika | Outemu Brown |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Język klawiatury | UK międzynarodowy |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Hot keys | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Materiał klawiszy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Obsługa wielu urządzeń | Nie |
| Ilość hotkeys | 15 |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Rozmiar klawiatury | 60% |
| Nakładki na klucze | Podwójny strzał |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Hub USB | Nie |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Klawisz copilot | Nie |
| Certyfikaty | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discarded with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous substances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Szerokość | 330mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 150mm |
Dane producenta
ELMAK sp. z o.o.
Al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20B
35-301 Rzeszów
Poland
handlowy@savio.net.pl
