Switch zarządzalny Tenda TEG2220P-16-250W 18GE+2SFP PoE 250W
Symbol: TEG2220P-16-250W
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Zostaw telefon
Rodzaj urządzenia przewodowego: Switch zarządzalny
Ilość portów: 20
Porty wej/wyj: 18x 10M/100M/1G RJ-45, 2x 1G SFP
Ilość portów RJ-45 1GbE: 18 szt.
Ilość portów SFP 1GbE: 2 szt.
Port PoE: Tak
Ilość portów PoE: 16
Dodatkowe funkcje urządzenia: Klient DHCP, DHCP Snooping, IGMP Snooping
Przepustowość (Gb/s): 40.0
Szybkość przekierowań pakietów (Mpps): 29.80
Wymiary [G x S x W] (mm): 284 x 440 x 44
Informacje dodatkowe: Zasilanie: 100-240V AC,50 / 60Hz, Pobór mocy: 250 W, Budżet PoE: 30 W na każdy port, Maksymalny budżet PoE: 230 W, Ochrona przeciwgromowa:, - port: 6 kV, - zasilanie: 6 kV, Zarządzanie:, - aplikacja CloudFi, - chmura CloudFi, - strona web, - ping test, Temperatura przechowywania: -40°C - 70°C, Temperatura pracy: 0°C - 45°C, Wilgotność: 10% - 90% bez kondensacji