Switch zarządzalny Tenda TEG2228P-24-410W 26x1GbE + 2SFP PoE 410W
Symbol: TEG2228P-24-410W
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Zostaw telefon
Rodzaj urządzenia przewodowego: Switch zarządzalny
Ilość portów: 28
Ilość portów RJ-45 1GbE: 26 szt.
Ilość portów SFP 1GbE: 2 szt.
Ilość portów COMBO / SFP 1GbE: 0 szt.
Ilość portów RJ-45 10GbE: 0 szt.
Ilość portów SFP+ 10GbE: 0 szt.
Port PoE: Tak
Ilość portów PoE: 24
Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola mocy transmisji, Straż pętli, DHCP Snooping, Klient DHCP
Rozmiar tablicy MAC: 8 K
Przepustowość (Gb/s): 56.0
Szybkość przekierowań pakietów (Mpps): 41.70
Wymiary [G x S x W] (mm): 240 x 440 x 44
Informacje dodatkowe: Materiał: Metal, Interfejsy:, - 26x 1GE RJ45 ports, - 2x 1GE SFP ports, PoE Interfejs: 24x PoE(Pins 1, 2+ 3, 6-), Power method: 100-240V AC,50 / 60Hz, Power consumption: 410W, Total available PoE: 30W, Max. PoE wattage per port by PSE: 370W, Operating temperature: 0°C - 45°C, Storage temperature: -40°C - 70°C, Operating humidity: 10% - 90%,non-condensing, Storage humidity: 5% - 90%,non-condensing, VLAN: Support VLAN transparent transmission, Support IEEE802.1Q VLAN, Port: Support port flow control, Support port isolation,, Support port mirroring and aggregation, Support port traffic statistics, QoS: Support strict priority, Supports weighted priority, MAC: Support MAC address table viewing, MAC whitelist binding, Storm control: Support port storm control, Loading and Upgrading: Support HTTP upgrade,, Support configuration import and export, IGMP: Supports lGMP fast leave, Supports lGMP Report Suppression, PoE: Support PoE power displaySupport PoE on and off,, Support PoE timing, watchdog: 7*24 hours automatic operation and maintenance, Management and Maintenance:, - Support CloudFi App management, - Support CloudFi Cloud web Ul management, - Support local web Ul management, - Support ping test, Certyfikaty: CE / FCC / RoHS