-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telekom Speedport 7 Nadajnik i odbiornik sieci Szary 10, 100, 1000 Mbit/s
Symbol:
40824381
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4025125546758 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Kolor produktu | Szary |
| Głębokość produktu | 73 mm |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Waga produktu | 220 g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11be |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA3 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wi-Fi | Tak |
| Model | Nadajnik i odbiornik sieci |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Realna szybkość przesyłania danych | 6760 Mbit/s |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Typ anteny | Wewnętrzny |
| Szerokość | 88mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 99mm |
