-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Telewizor 55" Samsung QE55QN70H
Symbol:
QE55QN70HAUXXH
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8806099024253 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 180 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 62 kWh |
| Pobór mocy | 62 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 200 W |
| Głębokość (bez podstawy) | 25,7 mm |
| Waga (z podstawą) | 14,2 kg |
| Waga (bez podstawy) | 13,8 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 708,8 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 1232,1 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 768,1 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 238,6 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1232,1 mm |
| Współpracuje z Samsung Bixby | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Liczba języków OSD | 28 |
| Elektroniczny przewodnik po programach | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Tryb gry | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Neo Quantum HDR |
| Interpolacja do formatu 4K | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| TV key support | Tak |
| Zdalny dostęp | Tak |
| Procesor obrazu | NQ4 AI Gen2 |
| Głębokość opakowania | 127 mm |
| Wysokość opakowania | 819 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 kg |
| Szerokość opakowania | 1369 mm |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Technologia wyświetlacza | Neo QLED |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138 cm |
| Natywna częstotliwość odświeżania | 50 Hz |
| Technologia interpolacji | Motion Xcelerator |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Adaptacyjny dźwięk+ | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Aktywny wzmacniacz głosu (AVA) | Tak |
| Tryby dźwięku | AI Sound |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Common Interface Plus (CI +) wersja | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Moduł CI+ | Tak |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-T2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-S2 |
| System formatu sygnału cyfrowego | DVB-C |
| Typ tunera | Analogowe i cyfrowe |
| Smart TV | Tak |
| Telewizja internetowa | Tak |
| Uniwersalna prowadnica | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Szerokość | 1369mm |
| Długość | 127mm |
| Wysokość | 819mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3840 x 2160 px
Przekątna ekranu:
55"
Dane producenta
SAMSUNG
PO Box 12987
D01F5P Dublin
Ireland
www.samsung.com/support
